Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR
02-01-2010 20:52   Janusz Ludwiczak
Rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie w łazarskich parafiach. Przedstawiamy nasz informator kolędowy.

Wszystkie parafie łazarskie: Św.Anny, Matki Boskiej Bolesnej, Chrystusa Sługi i Michała Archanioła podały już "rozpiskę" kolędy. Księża z wizytami duszpasterskimi odwiedzać będą swoich parafian codziennie popołudniu, a także w soboty i niekiedy w niedziele.

Ze względu na duży obszar parafii i małą liczbę kapłanów odwiedziny kolędowe będą także w niedziele.

Odwiedziny duszpasterskie powinny zakończyć się do końca okresu kolędowania, czyli do 2 lutego, kiedy przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Matki Boskiej Gromniczej. Także ze względu na duży teren parafii kolęda w parafii Św.Anny potrwa do 11 lutego. Podobnie będzie w parafii Matki Boskiej Bolesnej, tam kolęda potrwa do 9 lutego. Najkrócej odwiedziny duszpasterskie potrwają w parafii Chrystusa Sługi, gdyż zakończą się 28 stycznia.

Portal lazarz.pl specjalne dla parafian i mieszkańców Łazarza przygotował już po raz czwarty informator kolędowy.

KOLęDA 2010 - ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (5)

27-12-2010 19:52:07
REDAKCJA
Jest w opracowaniu.
27-12-2010 19:41:28
ANIA
a kiedy pojawi sie spis odwiedzin duszpasterskich na rok 2011?
06-01-2010 13:54:55
max
Ja nie przyjmuje księdza z prostej przyczyny. Co będzie mnie tu umoralniać, skoro księża sami nie przestrzegają dekalogu. Daleko szukać nie trzeba - chciwość, pycha... Jak zaczną płacić normalnie podatki tak jak my to pogadamy. Niestety księża nie muszą rozliczą PITów. Szkoda. Nie przyjmę też księdza z innego powodu. O 16-19 jeszcze ludzie pracują. Dlatego tak jak jest to bodajże w Łodzi księża mogliby umawiać się na wizytę i chodzić także rano. Jak nie będą prowadzić katechez w styczniu nic się nie stanie, a do odprawiania mszy wystarczy 1 ksiądz, reszta może chodzić z kolędą. No jasne, ale to wierni mają się dostosować. Dziękuje za taki kościół.
05-01-2010 22:06:48
wierzący
Popieram przedmówcę w kwestii proboszcza,kiepski z niego kapłan a w szczególności kiepski proboszcz (obrzydliwie fałszywy ) :( przykro mi bardzo że, nie potrafi uszanować drugiego człowieka...tym bardziej że, msza odprawiana przez człowieka który, potrafi gardzić innymi przestaje mieć dla mnie głębsze znaczenie,w związku z tym unikam kazań prowadzonych przez tego zakłamanego człowieka.Jednak księża to także ludzie ,w związku z tym nadal wierzę bo wiara to nie księża .Do kościoła chodzę bo ,daje mi to siłę i kolędę również przyjmę.Choć mam nadzieję że nie przyjdzie do mnie sam Paweł Minta.
04-01-2010 00:40:18
niedowiarek
Nigdy progu mojego domu nie przestąpi żaden klecha, zwłaszcza proboszcz z parafii Świętej Anny. Najpierw sam musi nauczyć się kultury a nie dyskryminować ludzi, bez względu na to kim są.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: